USA - Havaj - Francouzská Polynésie (Moorea / Bora Bora) Zájezdy Francouzská Polynésie, Spojené státy americké - Luxusní dovolená

marco-polo.cz
Kontaktujte svého odborného konzultanta +420 241 718 646
marco polo na facebooku
afrika afrika afrika afrika

ZÁJEZDY - Francouzská Polynésie, Spojené státy americké

název zájezdu: USA - Havaj - Francouzská Polynésie (Moorea / Bora Bora)


Země:
 
Francouzská Polynésie, Spojené státy americké
Typ zájezdu: Kombinovaný
Podtyp zájezdu: za mořem, luxusní, za přírodou
Ubytování: Intercontinental Moorea Resort & Spa, Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort & Private Island, Intercontinental Tahiti Resort
Strava: Se snídaní, Dle programu
Nástupní země: Česká republika
Nástupní místo: Praha
Začátek zájezdu: 11.03.2018
Konec zájezdu: 31.03.2018
Počet nocí: 18
Průvodce: 
Typ dopravy: pravidelná letecká linka
Doba dopravy: 0
Cena: 
139 490,- KčCena za os. / ve Fr. Polynésii kombinace s ostr. Moorea
156 190,- KčCena za os. / ve Fr. Polynésii kombinace s ostr. Bora Bora
450,- KčVízum do USA (ESTA)
29 000,- KčPovinný příplatek za letenky ve vysoké sezóně od 27.6.-16.8.

Cena zahrnuje:
 
- letenku Praha - San Francisco - Kauai - Oahu - Tahiti - Oahu - Maui - Los Angeles - Praha v optimální knihovací třídě vč. tax a poplatků
- v kombinaci s Bora Bora letenku Tahiti - Bora Bora - Tahiti / resp. přepravu lodí na ostrov Moorea a zpět
- transfery letiště – hotel – letiště ve Francouzské Polynésii
- ubytování: 2x San Francisco, 3x Kauai, 2x Oahu, 1x Tahiti, 6x Moorea nebo Bora Bora, 3x Maui
- pronájem vozu střední kategorie včetně komplexního pojištění na Kauai, Oahu a Maui
- základní pojištění léčebných výloh
- pojištění CK proti úpadku
- asistenci našeho místního zástupce ve USA a ve Fr. Polynésii

Ubytování:
San Francisco: Hotel Fusion San Francisco nebo podobný / bez stravování
Kauai: Hotel Shoreline Hotel Waikiki nebo podobný / bez stravování
Oahu: Aqua Aloha Honolulu nebo podobný / bez stravování
Tahiti: Intercontinental Tahiti Resort se snídaní
Moorea: Intercontinental Moorea se snídaní nebo Bora Bora: Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort se snídaní
Maui: Royal Lahaina Resort nebo podobný / bez stravování
a pod.

Pozn: pokoje vyšší kategorie než standard - k dispozici na vyžádání

Cena nezahrnuje:
 
- volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu)
- vízum ESTA do USA zařídíme za poplatek 450 Kč/os.
- pohonné hmoty pro pronajaté vozy, poplatky za parkování apod.
- poplatek za zavazadla na letu San Francisco - Kauai
- místní taxu – cca 1,26 až 1,68 EUR na 1 os. /noc – platí se při odjezdu z hotelu

Poznámka:
 
Program lze libovolně upravit dle Vašeho přání.

 
Láká Vás tropická příroda Havaje a nejlepší pláže ve Francouzské Polynésii? Rádi si prohlédnete moderní metropole jako San Francisco, Los Angeles? Pak už dále nehledejte. Tato cesta je stvořena přímo pro Vás. Pro maximální zážitek z dovolené zajistíme kompletní servis včetně výletů, atrakcí a aktivit na místě, kombinaci s dalšími destinacemi a mnoho dalšího.


  

Další termíny


11.03.2018 - 31.03.2018 21 dní od 139 490,- Kč  
18.03.2018 - 07.04.2018 21 dní od 139 490,- Kč  
25.03.2018 - 14.04.2018 21 dní od 139 490,- Kč  
01.04.2018 - 21.04.2018 21 dní od 139 490,- Kč  
08.04.2018 - 28.04.2018 21 dní od 139 490,- Kč  
15.04.2018 - 05.05.2018 21 dní od 139 490,- Kč  
22.04.2018 - 12.05.2018 21 dní od 139 490,- Kč  
29.04.2018 - 19.05.2018 21 dní od 139 490,- Kč  
06.05.2018 - 26.05.2018 21 dní od 139 490,- Kč  

program zájezdu


1. den: PRAHA - SAN FRANCISCO / 2 noci
 Spojené státy americké

Odlet z Prahy do San Franciska.
Po příletu Vás na letišti vyzvedne řidič a odveze do hotelu.
Ubytování.

  
   

   

2. den: SAN FRANCISCO
 Spojené státy americké

Volný program. Navštivte nejznámější památky San Franciska a jeho okolí jako je pevnost Alcatraz a most Golden Gate či Chinatown.
Pozn: pobyt v USA lze prodloužit a zkombinovat např. s výletem po Národních parcích jako je např. Yosemitské údolí.

  
   

   

3.-6 den: SAN FRACISCO - HAVAJ - ostrov KAUAI / 3 noci
 Spojené státy americké

3. den ráno se přesunete z hotelu na letiště a odletíte do Lihue na ostrově Kauai.
Po příletu si vypůjčíte vůz (střední kategorie, kompletní pojištění) a odjedete do hotelu, kde vás čekají báječné 4 dny/3 noci

Zde vás čeká jedinečná příroda deštného pralesa v horách ostrova, Waimea Canyon přezdívaný „Grand Canyon Pacifiku“ s cihlově červenými stěnami, které jsou pokryté temně zelenými keři a v celé své kráse spadají do hlubin. Během několika dní poznáte panenské pláže, vodopády Wailua, vysoké útesy pokryté hustou džunglí tyčící se nad azurové modrým oceánem a další úchvatná místa.
Kauaʻi je nejstarší a nejmenší z hlavních havajských ostrovů. Přezdívka ostrova je Ostrov zahrad. Zelené jsou zde i hory a v případě, že jste viděli filmy Jurský park nebo Šest dní sedm nocí (kromě mnoha dalších filmů natočených na Kauai), vás obrazovka nebo filmové plátno opravdu neklamou. Vše je jak velký Jurský park.

  
   

   

6-8. den: HAVAJ - ostrov OAHU / 2 noci
 Spojené státy americké

Dnes přeletíte na vedlejší ostrov Oahu, jeho jméno Vám možná moc neřekne, ale jména jako Honolulu, Waikiki nebo Pearl Harbour už určitě ano.
Po příletu si vyzvednete vůz a ubytujete se v hotelu.

Během dnešního a zítřejšího budete mít příležitost poznat jak administrativní centrum ostrova Oahu - Honolulu s kultovní pláží Waikiki, památník USS Arizona Memorial v Pearl Harbor, loď Mighty Mo, Chinatown nebo možnost vydat se na jihovýchodní pobřeží ostrova k zátoce Hanauma Bay, kde jsou skvělé podmínky pro šnorchlování. Na severním pobřeží ostrova jsou zase největší vlny, oblíbené zejména mezi surfaři.

  
   

   

8. den: HAVAJ - TAHITI
 Francouzská Polynésie

Dnešní den vás čeká odlet do Francouzské Polynésie, na ostrov Tahiti.
Na letišti v Papeete Vás bude očekávat náš zástupce, který se s Vámi přivítá tradičním tahitským pozdravem, předá Vám tradiční náhrdelník z květin a nakonec dopraví do hotelu, kde přenocujete

Francouzská Polynésie – fantastické pláže, azurově modré moře, korálové útesy překypující životem a ostrovy plné rozmanité vegetace. Místo, které synonymem pro ráj na zemi. Tahiti je hlavním městem Francouzské Polynésie a je také výchozím bodem k návštěvě dalších ostrovů. Ostrov Moorea je vzdálen pouhých 17 km od Tahiti, od kterého je oddělen hlubokým mořským ramenem. Vrcholky sopek zvedající se do výšky se odrážejí v klidné hladině laguny. Dále ostrov Huahine, kouzelný, divoký ostrov ležící 175 km severozápadně od Tahiti, tajemný s jeho ještě velmi živými tradicemi; ve společné laguně leží dvojice ostrovů Raiatea a Taha´a, posvátné ostrovy s úrodnými údolími a přenádherným místem pro vodní sporty. Známý ostrov Bora Bora se svými malými ostrůvky, kokosovými háji lemovanými bílým pískem a korálovými útesy se tyčí nad neuvěřitelně krásnými vodami plnými ryb. A v neposlední řadě sem patří prapůvodní ostrov Maupiti v srdci jeho nefritově zbarvené laguny. Vydat se ale můžete až na Markézské ostrovy, souostroví Tuamotu nebo třeba na 5 a půl hod. letu vzdálený tajemný Velikonoční ostrov.

 Intercontinental Tahiti Resort 
   

   

------ přesun na ostrov MOOREA nebo BORA BORA ------
 


  

9.-15. den: TAHITI - MOOREA / 6 nocí
 Francouzská Polynésie

Dnes vás čeká transfer do přístavu a krátký 30 min přesun na ostrov Moorea a ubytování v hotelu.

MOOREA
Umělecké galerie a umělecké řemeslo: ostrov Moorea oslovil umělce a básníky na celém světě. Početné galerie na ostrově ukazují životní vitalitu, ale také tajemství ostrova. Příkladem jsou např. galerie API v Haapiti, Umění Polynésie v centru Le Petit Village v Haapiti, Galerie Van der Heyde v Cookově zátoce a ateliér Jeane Shelsher v Belvederu.Za návštěvu stojí také dům přírody Mou´a RoaUm. K tomuto domu se nejlépe dostanete pěšky. Procházkou zeleným údolím Vaianae dojdete k nádhernému domu, který byl postaven na přelomu 19. a 20. století. V jeho těsné blízkosti se nacházejí dvě řeky, tropické květiny a lesy. Nezapomeňte ochutnat podomácku vyrobené marmelády, med a sušené ovoce.
Moorea delfín centrum: tito mořští savci jsou představováni během odborného výkladu, kterému nechybí ani zmínka o jejich ochraně. Součástí programu je interaktivní část, která se odehrává společně s delfíny ve vodě.
Tiki Village: Polynésie žije odedávna uměleckými řemesly obyvatel venkova. Najdete zde koše upletené z listí kokosových palem, krásně uvité věnce z kapradí a květin, dřevořezby a ručně malovaná parea. To vše si můžete v této vesnici koupit. Můžete zde také obědvat za doprovodu tanečnic s ohněm, můžete jet po laguně na člunu vyrobeném z jediného kmene – na piroze, nebo se můžete projít a navštívit ukázkový chov perlotvorek s výstavou a možností nákupu. Jedinečnou příležitostí jsou v úterý, ve středu, v pátek a v sobotu konající se večeře s typickým tahitským pokrmem „a´hima´a“ a s tanečním vystoupením šedesáti tanečníků a hudebníků. Dokonce Vám zde uspořádají svatbu v polynéském stylu, dojednáte-li si termín předem.

Volné dny můžete strávit buď jen odpočinkem na některé z vyhlášených pláží, šnorchlováním v laguně za doprovodu nádherných korálových rybek a mořských želv nebo se můžete vypravit za poznáváním jak okolní rozmanité tropické přírody, tak i místní kultury do zdejších vesnic nebo se s pomocí instruktorů potopit hlouběji, do lagun, kde Vás uvítají žraločci či manty. Za cca 60 EUR/den je možné si pronajmout vůz a vydat se po vlastní ose a projet si tento úchvatný ostrov.

 Intercontinental Moorea Resort & Spa 
   

   

9.-15. den: TAHITI - BORA BORA / 6 nocí
 Francouzská Polynésie

Odlet na ostrov Bora Bora, kde vás čeká pobyt na 7 dní/6 nocí

Vyhaslá sopka uprostřed jedné z nejhezčích lagun světa, to je Bora Bora, perla Tichomoří, jednoduše ostrov snů. Tři hory tvoří jeho pyšnou siluetu, nejvyšší z nich je hora Otemanu 727 m vysoká, těsně následuje hora Pahia, opředená řadou pověstí. Ostrov je pyšný na svá dávná válečná tažení a bývalou nadvládu nad ostrovem Raiatea, což byl jeho největší rival. Velkorysá příroda darovala tomuto ostrovu lagunu s křišťálově průhlednou vodou nepopsatelné krásy, lemovanou řadou malých rajských ostrovů. Na jednom z těchto motu je letiště, na ostatních jsou luxusní hotely. Výjimku tvoří motu Toopua, na kterém je přes 100 metrů vysoký pahorek s velkými „zvonícími kameny“, nazývanými „zvony boha Hiro“.


 Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort & Private Island 
   

   

15. den: TAHITI - HAVAJ / ostrov MAUI
 Francouzská Polynésie

Během dnes se vrátíte zpět na Tahiti odkud přeletíte zpět na Havaj, tentokrát na ostrov Moorea.

  

16.-19. den: HAVAJ - ostrov MAUI / 3 noci
 Spojené státy americké

Po příletu si vypůjčíte vůz (střední kategorie, kompletní pojištění) a odjedete do hotelu, kde vás čekají báječné 4 dny/3 noci

Ostrov Maui je, jak říkají místní obyvatelé, „no ka oi“, nejlepší místo na světě. Druhý největší ostrov celého Havajského souostroví si tento superlativ určitě zaslouží. Snad všichni návštěvníci ostrova souhlasí s domorodci, ano, Maui je země neporovnatelné krásy. Vedle stovek kilometrů bělostných pláží nabízí tento čarokrásný ostrov vše, co si i ten nejnáročnější turista může přát.
Stejně jako na většině Havajských ostrovů i Maui je oblíbeným rájem potápěčů a šnorchlování. Pokud neholdujete ani jedné možnosti, možná váš potěší výlet lodí s proskleným dnem či oceánské centrum Maui, kde naleznete různé druhy tropických ryb.
Vynechat byste během svého pobytu určitě neměli Národní park Haleakala a Iao Valley. Rozloha parku je 122,15 km². Dominantou je spící sopka Haleakala (East Maui) s nejvyšším bodem ve výšce 3 055 m. K její poslední erupci došlo kolem roku 1490. Zabírá až 75 % rozlohy parku. Území parku se od vrcholu Haleakala rozkládá směrem dolů po jihovýchodním svahu hory až po pobřeží Kipahulu poblíž města Hana. Park vznikl v roce 1916 jako součást Hawaii National Park. Název Haleakala znamená v havajském jazyce „dům slunce“. Podle místní legendy zde polobůh Maui uvěznil slunce, aby tak prodloužil den.

  
   

   

19. den: MAUI - LOS ANGELES
 Spojené státy americké

Dnes vás čeká návrat na letiště, vrácení vozu a odlet do Los Angeles.

  

20. den: LOS ANGELES - PRAHA
 Spojené státy americké

Během dne možnost prohlídky L.A.
Vydejte se na prohlídku tohoto fascinujícího města plného zábavy. Navštivte proslulou ulic Hollywood Boulevard s Walk of Fame, Beverly Hills s luxusními rezidencemi, pláže v Santa Monice a další zajímavosti. Pokud cestujete s dětmi, neměli byste vynechat ani Disneyland a filmová studia Universals. Pokud jste milovníky umění, nevynechejte při svém pobytu ani návštěvu muzea a vily J.Paul Getty.

  

21 den: PRAHA
 Česko

Přílet do Prahy.

  

Hotely:


název hotelu:
 

Intercontinental Moorea Resort & Spa


Země:
 
Francouzská Polynésie
Lokalita: Moorea
Popis: Hotel leží na nejsevernějším pobřeží ostrova, krytý před větry a situovaný mezi horami a mořskou lagunou. Resort se vyznačuje krásnými zahradami o rozloze okolo 27 akrů! Hotel Intercontinental Moorea má 142 pokojů, všechny stejně luxusní, komfortní a zařízené v tradičním polynéském stylu. V nabídce je 50 bungalovů vystavěných nad vodou, 28 na pláži a 16 v zahradě. Ve dvoupatrové hlavní budově je navíc 48 pokojů a 1 suite. Bungalovy mají separovanou obývací část s rozkladatelnou pohovkou, ložnici, terasu s kávovým stolkem a židlemi. Prostorná koupelna má dvě umývadla a sprchový kout. Zařízení pokojů je následující: klimatizace, lednička, mini bar, kávovar, fén, sejf, žehlicí prkno (prádelna a mandlovna k dispozici v hotelu), telefon, radio, TV, internetová přípojka.
Hotel má dvě restaurace.

Typ ubytování: hotel
Poloha: Přímo na pláži
Úroveň: 4*
Vybavení: 
Sport v místě: vodní sporty, vodní skútr, vodní lyže, terasa na slunění, tenis, šnorchlování, safari, rybaření, potápění, off road 4x4, kajaky, jízda na koni
Sport v okolív: 


  

fotografie hotelu

 
Hotely:


název hotelu:
 

Sofitel Bora Bora Marara Beach Resort & Private Island


Země:
 
Francouzská Polynésie
Lokalita: Bora Bora
Popis: Sofitel Marara je vzdálen od letiště 30minut jízdy. Bungalovy jsou v tradičním stylu s moderními prvky na břehu moře na vyhlášeném místě pro šnorchlování a potápění,

Vybavení 1 bazén, 1tenisový kurt, 1 bar, 1 restaurace, živá hudba, taneční večery, prádelna, obchod, nabídka výletů a hotelových aktivit, pronájem aut

Ubytování Bungalovy v tradičním stylu s moderními prvky na břehu moře nebo na ostrově v laguně na vyhlášeném místě pro šnorchlování a potápění,.
Všechny bungalovy jsou klimatizovány, vybaveny TV, telefonem, minibarem, bezpečnostním trezorem, koupelnou a WC, terasou.

Bungalovy na hlavním ostrově:

Luxury Garden Bungalow
Velikost: 24 m2 + terasa
Prostorné a pohodlně zařízené pokoje umístěné v malebných zahradách.

Luxury Beach Bungalow
Velikost: 24 m2 + terasa
Bungalovy se nacházejí na pláži s výhledem na lagunu ostrova Bora Bora.

Luxury Lagoon Front Bungalow
Velikost: 31 m2 + velká terasa
Moderně zařízené bungalovy s přímým vstupem do laguny.

Luxury Overwater Bungalow
Velikost: 38 m2 + velká terasa
Bungalovy s výhledem na lagunu ostrova Bora Bora

Bungalovy na ostrůvku v laguně:

Luxury Lagoon Front Bungalow
Velikost: 33 m2 + terasa

Luxury Hillside Lagoon View Bungalow
Velikost: 33 m2 + terasa

Luxury Overwater Bungalow (vodní vilka)
Velikost: 33 m2 + velká terasa

Luxury Horizon Overwater Bungalow (vodní vilka)
Velikost: 33 m2 + velká terasa

Luxury Beach Villa
Velikost: 60 m2 + velká terasa
Vila nabízí prostorné pokoje s jídelnou a vířivou vanou Jaccuzi.Fitness šnorchlování, kanoe, windsurfing, půjčení tenisových raket, volejbal, na požádání je možné si zahrát petanque, kulturní aktivity. Dále hotel pořádá rybaření, krmení žraloků, paragliding, vyhlídkové lety helikoptérou.


Typ ubytování: hotel
Poloha: Přímo na pláži
Úroveň: 4*
Vybavení: restaurace, půjčovna kol, půjčovna aut, prádelna, obchůdky, bazén, bar
Sport v místě: windsurfing, volejbal, vodní sporty, rybaření, potápění, kánoe, bazén
Sport v okolív: vodní sporty


  

pokoje

Typ pokoje: bungalov
Druh pokoje: Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
Počet osob: 3 os.
Vybavení pokoje: klimatizace, koupelna, minibar, telefon, televize, WC

  

fotografie hotelu

 


Hotely:


název hotelu:
 

Intercontinental Tahiti Resort


Země:
 
Francouzská Polynésie
Lokalita: 
Popis: Luxusní resort na pobřeží laguny, vzdálený asi 8 km od hlavního města Tahiti – Papeete a jen 10 minut od letiště. Z hotelu je nádherný výhled na blízký ostrov Moorea. V hotelu jsou 2 bazény, jeden s vířivou vanou Jacuzzi a swim-up barem, druhý s vířivou vanou Jacuzzi a kaskádami. K dispozici je potápěčské centrum hotelu, které nabízí mnoho vodních aktivit.

Ubytování

Garden View Room
Velikost: 28,5 m2
Tento pokoj je kategoriálně a vybaveností shodný s pokoji s výhledem na lagunu. Nabízí výhled do tropických zahrad s částečným výhledem na lagunu.

Lagoon Overwater Bungalow
Velikost: 38,5 m2
Tyto bungalovy jsou postaveny v zadní části letoviska. Disponují prostornou koupelnou s vířivou vanou Jacuzzi a odděleným sprchovým koutem.

Lagoon View Room
Velikost: 28,5 m2
Útulné a prostorné pokoje s vlastním balkónem. Seskupeny v hlavní části hotelu pyšnící se výhledem na lagunu, útesy a oceán.

Motu Overwater Bungalow
Velikost: 30,5 m2
Motu je v překladu název pro „ostrůvek“. Kolem těchto ostrůvků se rozprostírají bungalovy, umístěné na laguně v blízkosti hlavního bazénu a centrálního komplexu letoviska. Jistě neodmítnete, dovolíme-li si je nazvat malým nebem klidu a míru.

Motu Overwater Villa
Velikost: 65 m2
Exklusivní Motu Overwater Vila nabízí prostorné místnosti o celkové rozloze 100 m2 zahrnující terasu s vyvýšeným podlažím a verandu, ze které vás dělí již jen krůček do příjemně teplé laguny.

Panoramic Suite
Velikost: 146 m2
Nejmodernější luxusní Suite s obývací pokojem, barem, jídelnou a ložnicí o rozloze 74 m2. Všechny tyto pokoje jsou skvostně vyzdobeny a moderně vybaveny.

Panoramic View Room
Velikost: 38,5 m2
Pokoje jsou umístěny na samotném konci hotelu ve dvou budovách s 30 pokoji v každé z nich. Uchvátí vás velkolepými výhledy na panorama přes nádherný infinity lotosový bazén, lagunu a ostrov Moorea.

Standard Room
Velikost: 28,5 m2
Všechny pokoje jsou stejné velikosti a nabízí totožné vybavení jako pokoje s výhledem na lagunu. Nabízejí výhled do zahrady s částečným výhledem na lagunu.

Restaurace a bary
Te Tiare Restaurant
Le Lotus Restaurant
Tiki Bar
Lobby Bar
Le Lotus Swim-up Bar

* Dětská postýlka
* Baby sitting
* Obchody
* Business centrum
* Potápěčské centrum
* Fitness centrum – otevřeno v roce 2008
* Přistávací plocha pro vrtulníky
* Vířivá vana Jacuzzi
* Prádelna
* Lázně- otevřeny v prosinci roku 2008
* Transit rooms
* 2 x Infinity bazén


Typ ubytování: hotel
Poloha: Přímo na pláži
Úroveň: 4* plus
Vybavení: zahrada, sauna, salonky, restaurace, recepce, prádelna, nosič zavazadel, masáže, loď na vyjížďky po moři, jacuzzi, internet, hotelový trezor, fitness, business centrum, bazén, bar, animační programy, 24-hod.servis
Sport v místě: 
Sport v okolív: 


  

fotografie hotelu

 
Nezávazná objednávka zájezdu 11.03.2018-31.03.2018

*Příjmení:
*Jméno:
Titul:
*Obec:
*Telefon:
Fax:
*Email:
*Počet osob:
Cena za os. / ve Fr. Polynésii kombinace s ostr. Moorea (139 490,- Kč)   osob  
Cena za os. / ve Fr. Polynésii kombinace s ostr. Bora Bora (156 190,- Kč)   osob  
Vízum do USA (ESTA) (450,- Kč)   osob  
Povinný příplatek za letenky ve vysoké sezóně od 27.6.-16.8. (29 000,- Kč)   osob  
Cena celkem   Kč 
Pole označená * je nutno vyplnit.
Telefonní číslo uvádějte přednostně mobil.
odeslat


novinky

doporučujeme

APRIL COUPLE OFFER: Trou Aux Biches
APRIL COUPLE OFFER: Trou Aux Biches
Mauricius
Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa
01.04.2018-08.04.2018
Se snídaní,

 29950,- Kč
Srílanské delikatesy
Srílanské delikatesy
Srí Lanka
Weligama Bay Resort
05.11.2018-14.11.2018
Polopenze, pravidelná letecká linka

 59990,- Kč
Přírodní krásy Kostariky s českým průvodcem s možností prodloužení v Mexiku
Přírodní krásy Kostariky s českým průvodcem s možností prodloužení v Mexiku
Kostarika

27.03.2018-04.04.2018
Se snídaní, Dle programu, pravidelná letecká linka

 59900,- Kč
Pohodová Panama s českým průvodcem s možností prodloužení na ostrově Aruba
Pohodová Panama s českým průvodcem s možností prodloužení na ostrově Aruba
Panama

01.03.2018-09.03.2018
Se snídaní, Dle programu, pravidelná letecká linka

 59900,- Kč